Strona sprzedażowa cena

Jaka jest cena wykonania strony sprzedażowej dla jednego produktu?

Etapy realizacji:

1. Wybór domeny. Rekomendujemy żebyś to Ty dokonał wyboru i wykupił domenę. Jest to bardzo ważna sprawa, nie polecamy dla własnego bezpieczeństwa trzymanie domeny przez osoby trzecie.

2. Proponujemy użytkowanie zasobów na naszym hostingu. W pierwszym roku bez żadnych opłat.

3. Instalacja platformy wordpress, woocommerce oraz innych niezbędnych dodatków na hostingu.

4. Kompozycja wyglądu strony. Na tym etapie będziemy dostosowywać grafikę oraz tekst na stronie. To moment decydujący o wyglądzie i estetyce Twojej strony sprzedażowej.

5. Integracja strony sprzedażowej z płatnościami. Na tym etapie będziemy integrować Twoją stronę sprzedażową z platforma do obsługi płatności. Przed tym krokiem sam musisz zdecydować która platforma jest dla Ciebie najlepsza z punktu widzenia biznesowego. Z punktu widzenia technicznego bez kosztowa integracja następuje z platforma przelewy24. Tą tez platformę rekomendujemy. Szybki przegląd i porównanie rodzajów platform do zarządzania płatnościami w internecie: https://rankingplatnosci.pl/

6. Pamiętaj też o regulaminie sklepu i polityce prywatności. Przygotujemy Ci ramowe założenia i gotowe schematy. Twoim zadaniem będzie ostateczny kształt tych dokumentów.

Strona sprzedażowa

W podstawowym pakiecie
PLN 450 Na zawsze
  • Przygotuj teskty oraz grafiki dotyczące twojego towaru
Popularne

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń na bezpłatną konsultację

Napisz do nas. Porozmawiamy
niezobowiązująco o Twoim projekcie.