Strony internetowe

Stawiamy na nowoczesny, ale też praktyczny wymiar twojej strony internetowej w sieci. Ma ona spełniać role Twojego sprzedawcy, handlowca, konsultanta w przestrzeni wirtualnej.

Po raz pierwszy chcesz mieć stronę internetową dla swojego biznesu?

Chcesz gruntownie zmienić swoją stronę internetową?

Zastanawiasz się, dlaczego twoja strona nie przynosi spodziewanych efektów?

Cel
strony www

Na początku należy odpowiedzieć sobie na pytanie: w jakim celu powstaje Twoja strona www? Czy ma być to tylko prosta wizytówka – prezentacja Twojej firmy w sieci? A może potrzebujesz zaawansowanej technologicznie strony, wyposażonej w bogaty zestaw funkcjonalności? Może sklep internetowy? Pomożemy Ci określić i zrealizować wybrany cel.

4 NIEZBĘDNE ASPEKTY PRZY TWORZENIU STRONY INTERNETOWEJ

Struktura
strony www

Budowa strony www musi być przemyślana i funkcjonalna, tak aby realizowała nasz główny cel i jednocześnie była przyjazna i atrakcyjna dla użytkowników. Na początku warto stworzyć schemat funkcjonalności, zaplanować nawigację, aby wizyta na stronie była intuicyjna i w najkrótszy sposób prowadziła internautę do odnalezienia tego, czego szuka.

Treść
na stronę www

Słowo pisane jest wciąż niezwykle istotne, szczególnie dla działań związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją strony internetowej. Oryginalne treści przyciągną użytkowników i zachęcą ich do interakcji. Ciekawe teksty zainteresują klientów ofertą oraz przekonają ich do podjęcia działań, co finalnie przełoży się na wskaźnik konwersji (zakup, subskrypcja, lista mailingowa itp.).

Wizualizacja
strony www

Specjaliści z zakresu marketingu internetowego podkreślają, że jeśli treści są wizualizowane to zainteresowanie zwartością strony zdecydowanie wzrasta! Warto wykorzystać prosty fakt, że ludzie w przeważającej większości są wzrokowcami. Elementy graficzne oraz tekst powinny wzajemnie się uzupełniać i mieć zbliżone proporcje.

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń na bezpłatną konsultację

Zobacz gotowy cennik

Napisz do nas. Porozmawiamy
niezobowiązująco o Twoim projekcie.

Responsywna technologia

Oznacza to, że twoja strona będzie doskonale wyświetlać się na laptopie, tablecie czy też komórce.  Na responsywność składa się wiele czynników tj. czytelność strony na małych ekranach, czy też możliwość obsługi strony na małych ekranach. 

responsywna strona internetowa
nowoczesna szata graficzna

Nowoczesna szata graficzna

Mówią, że … „Jeden obraz potrafi zastąpić tysiąc słów”. Dlatego też postaramy dostosować grafiki do charakteru Twojej strony.

Nowoczesne strony internetowe opierają się na design oraz przyjaznym wyglądem dla użytkownika.

Panel zarządzania stroną

Za pomocą panelu administracyjnego nie będziesz potrzebował specjalistycznej wiedzy informatycznej, żeby dodać nową podstronę twojego serwisu, albo dodać kolejne zdjęcie do galerii lub też stworzyć ekscytujący wpis blogowy. WordPress zapewnia łatwe i intuicyjne posługiwanie się elementami strony internetowej.

Panel zarządzania strona internetowa

Zobacz nasze realizacje

Nasze realizacje pozwolą Ci ocenić czy wykonane strony internetowe odpowiadają Twojemu gustowi, pozwolą sprawdzić czy zastosowane w nich rozwiązania spełniają oczekiwania! 
Stacjonarnie jesteśmy w Nowym SączuStarym Sączu i okolicach. Online możemy współpracować z każdym. Mamy sprawdzone metody.

Przy tworzeniu strony www każdy klient ma zapewnione

Doradztwo w zakresie wyboru domeny

Jaką nazwę wybrać? Jakie ona ma znaczenie? Gdzie ją wykupić? Jak o nią dbać?

Bezpłatny 12 - miesięczny hosting

W ramach usługi proponujemy Tobie utrzymywanie strony w ramach naszego hostingu. Będziemy co kwartał robić ręcznie back up Twojej strony w celach bezpieczeństwa.

nowoczesna strona internetowa
tworzenie stron internatowej na komórki

Zgłoszenie strony do wyszukiwarki GOOGLE

Stworzymy mapę strony, a następnie wyślemy zgłoszenie do Google w celu przyspieszenia indeksacji wszystkich podstron w ramach serwisu. Pozwoli to na szybkie pojawienie się poszczególnych podstron w wyszukiwaniu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Przez okres 12 miesięcy gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z witryny internetowej. Będziemy dokonywać systematycznych aktualizacji serwisu. Możesz dzwonić i maliować, postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.