Moderacja stron www,
Obsługa stron internetowych
WordPress i Woocommerce

Oferujemy pomoc, wsparcie i edukację w zakresie obsługi strony internetowej opartej na silniku WordPress. Stawiamy na dobrą i długofalową współpracę, która zaowocuje lepszym wynikami dla Twojego biznesu.

Problemy z aktualizacją strony internetowej

Ataki na strony internetowe, utrata treści i galeri zdjęć

Błędy, zacięcia i inne problemy na stronie internetowej

Brak wsparcia w rozwoju strony internetowej

Postaw na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest opieka zewnętrzna nad twoją witryną internetową.

Po prostu zlecając to usługę Ty spisz spokojnie.

Co to jest obsługa stron internetowych?

Obsługa strony internetowej pozwala na poczucie bezpieczeństwa, na to że nie stracisz klientów, że nie będzie cierpiała twoja reputacja w końcu poznasz skuteczność swojej strony i zastanowisz się nad dalszym rozwojem.

Strony internetowe stoją się coraz częściej celem ataków czy też złośliwych oprogramowań celem czerpania z tego korzyści np. budowa linków czy kryptowaluty. System WordPress stanowi przeszło połowę  witryn na świecie.

Co może zdarzyć się bez zabezpieczeń?

Wyobraź sobie, że możesz w ciągu zaledwie paru minut stracić stronę internetową. Scenariuszy tego wydarzenia może być wiele. Najczęstszą przyczyną tego zjawiska jest infekcja sieciowa. Jest to nic innego jak modyfikacja twojego kodu strony internetowej, która bezpośrednio lub pośrednio powoduje problemy związane z Twoją strona internetową, od np. przekierowań do różnych stron dla dorosłych – raczej nie poprawi to Twojej reputacji, poprzez zmianę, modyfikację strony do całkowitego zablokowania strony internetowej.

Dlaczego strony internetowe wymagają obsługi?

Wiesz, że przyczyną tego problemu niekonieczne jest twórca strony. To tak jakbyś powiedział, że winą za usterki w aucie jest producent. Strona internetowa to jak twoje auto, z czasem może natrafiać na problemy, ponieważ otoczenie technologii internetowej nieustannie się zmienia.

Jakie kroki podjąć aby pozbyć się problemu bezpieczeństwa w sieci?

Aby zapobiec problemom technicznym strony, ale także rozbudowywać swoją obecność w interencie najlepiej jest powierzyć to specjalistom, którzy nieustannie dokształcają się, podążając za obecnymi wymogami w swojej dziedzinie.

Jakie będą korzyści z współpracy?

 1. Bezpieczeństwo
 2. Wsparcie przy rozbudowie
 3. Ciekawe pomysły na rozwój swojego biznesu

Gdy zaczniesz współprace w zakresie bezpieczeństwa i rozbudowy własnej strony internetowej wtedy zobaczysz realne korzyści w postaci zwiększonej popularności w internecie.

Przestaniesz martwić się w sytuacji takiej kiedy pojawią się problemy techniczne, a zaczniesz myśleć jakby tu rozwinąć się w internecie, tak aby docierać do jeszcze większej ilości klientów.

Zapytaj o szczegóły
Nie masz strony internetowej

WordPress, Woocommerce

Zobacz ofertę na obsługę stron internetowych

Bezpieczeństwo strony internetowej

Na bieżąco będziemy dokonywać archiwizacji twojej strony internetowej. Będą to aktualizację robione ręcznie jak i automatycznie. Masz pewność, że chociażby tsunami zniszczyło pierwotny serwer będziemy mieć kopie zapasowe i możemy szybko postawić Twoją stronę na innym serwerze.

Aktualizacja – to ważny element strony internetowej. Będziemy dokonywać aktualizacji wszystkich elementów strony internetowej od samego worpdressa, poprzez motyw po wtyczki, które są zastawano na stronie.

Czasami tak się zdarza, że po aktualizacji pewnych elementów strony dochodzi do błędu krytycznego i znika strona. Chcemy zaradzić temu problemowi, abyś nie musiał wtedy szukać specjalistów będzie to w cenie usługi.

4 KLUCZOWE ASPEKTY NA KTÓRE KŁADZIEMY NACISK 

Monitoring strony internetowej

Wdrożenie statystyki internetowej. Przedstawiania okresowych raportów w celu analizy skuteczności strony internetowej. Wspólnie ustalimy, na jakich rezultatach CI zależy. Będziesz mógł analizować swoje działania w sieci, konsultować je i podejmować racjonalne decyzje oparte o liczby nie przeczucia. Korzystamy z popularnego narzędzia rekomendowanego przez Google, jakim jest Google Analitycs. Możemy zaprezentować CI dane typu, kim są twoi odbiorcy, skąd przychodzą na Twoją stronę oraz jakie działania wykonują na stronie.

Moderacja strony internetowej

Aktualizacja treści na stronie oraz moderacja Twojej strony pozwoli zaoszczędzić Tobie czas. Pomożemy Ci dobrać grafikę komputerową. Poszukamy rozwiązań bezpłatnych. W trakcie współpracy wesprzemy Cię w odpowiednim doborze treści na stronę. Będziemy wspierać Cię w analizie wyszukiwań organicznych w wyszukiwarce internetowej co pozwoli Ci przy napisaniu dobrego tekstu pokazywać się wysoko w wyszukiwarce google.

CERT Polska zarejestrował w 2019 r. 6484 incydenty. Jest to rekordowa liczba, a zarazem rekordowy wzrost rok do roku (73 proc.). Najczęściej występującym typem ataku był phishing, który stanowił ok. 54,2 proc. wszystkich incydentów. Na drugim miejscu znalazły się zgłoszenia dotyczące złośliwego oprogramowania – ok. 14,9 proc. Incydenty z kategorii “obraźliwe i nielegalne treści”, w tym spam, stanowiły ok. 12,1 proc. wszystkich zarejestrowanych incydentów.

Hakerskie żądania okupu z polskich stron:

 • Gmina Gidle – 300 tys. zł,
 • Gmina Rząśnia – 500 tys. zł,
 • Urząd Jaworzno – ponad 2 miliony zł,
 • Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich ok. 3,7 mln zł.

Komunikacja dwustronna

Konsultacja w sprawie strony, rozbudowy, zmian, problemów technicznych. Umożliwimy Ci kontakt przy pomocy różnych kanałów komunikacyjnych, mail, skype, telefon.

Komunikacja to istotna część naszej współpracy. Stawiamy na wzajemną dobrą współpracę opartą na zaufaniu. Chcielibyśmy wzajemnie dążyć do maksymalizacji korzyści przy jednoczesnym zachowaniu ludzkiej i dobrej komunikacji. Nierzadko umawiamy się na nietypowe rozwiązania np. wieczorne konsultacje. Albo wykonanie video instruktarzu. Wszystko jest kwestią ustalenia.

Obsługa stron internetowych WordPress cennik

Pakiet Mini

100PLN /miesiąc
 • Aktualizacja WordPress i wtyczek - 1 raz w miesiącu
 • Kopia zapasowa - 1 raz w miesiącu
 • Wdrożenie bezpieczeństwa WordPress
 • Analiza skuteczności strony internetowej

Zapytaj o współpracę

Zadzwoń na bezpłatną konsultację

kurs wordpress trener

Napisz do nas. Porozmawiamy
niezobowiązująco o Twoich potrzebach.