Sklepy internetowe

Stawiamy na przemyślane rozwiązania, ładną szatę graficzną, a przede wszystkim na ekspozycje produktu w sklepie internetowym. Dlatego też proponujemy rozwiązanie Woocommerce, które sprawi że zarządzanie sklepem internetowym stanie się bardzo łatwe i przyjazne.

Po raz pierwszy chcesz mieć sklep internetowy dla swojego biznesu?

Chcesz gruntownie zmienić swój sklep internetowy?

Zastanawiasz się dlaczego twój e-sklep nie przynosi spodziewanych efektów?

Design

Pomyśl sobie, że tak samo jak to ma miejsce w tradycyjnym biznesie stacjonarnym, aby zaistnieć musisz się wyróżnić na tle konkurencji. Tym czymś może być desing. Przemyślany komunikat graficzny do klienta powoduje ocieplenie relacji z klientem, co prowadzi do lepszej sprzedaży.

5 NIEZBĘDNYCH ASPEKTÓW PRZY TWORZENIU SKLEPU INTERNETOWEGO

Struktura

W sklepie internetowym wszystko musi być starannie poukładane na „półkach”. Musisz przemyśleć jak cały asortyment należy posegregować i poukładać według „kategorii”. To niezwykle istotne w tym, aby klient Twojego sklepu sprawnie i bez irytacji znalazł poszukiwany produkt czy usługę.

Dostawa
i płatność

Pamiętaj o tym, iż sklep internetowy to tak jakby Twój handlowiec, który dokonuje sprzedaży przez 24h przez 7 dni w tygodniu. Tutaj liczy się czas i niezawodność. Musisz przemyśleć sposoby dostawy Twoich produktów tj. zrobić rozeznanie na rynku jakie firmy kurierskie są najbardziej odpowiednie dla Twojej branży oraz które z nich oferują najlepsze warunki współpracy. Tak samo sprawa wygląda z systemem płatności. Już dawno klienci pokochali szybkie i nowoczesne metody płatności, więc nie możesz przystać na tych najprostszych typu płatność tradycyjnym przelewem. 

Karta produktu

Nie od dziś wiadomo, iż zdjęcia produktów obok opisu produktu, to najważniejszy element sklepu internetowego stanowiący wspólnie serce sklepu – kartę produktu. Należy bardzo dużą uwagę przyłożyć do stworzenia wysokiej jakości zdjęć produktowych, które niejako zastąpią w rzeczywistości obcowanie klienta z produktem. Drugą ważną rzeczą jest opis produktu. To dzięki niemu będziemy wypozycjonowani w wyszukiwarkach google oraz zwrócimy uwagę klienta.

Marketing

Pamiętaj, że pomysł na handel, następnie realizacja jego przy pomocy sklepu internetowego z ofertą Twoich usług lub produktów to początek drogi do sukcesu. Przemyśl dokładnie skąd będą przybywać Twoi klienci. Jest wiele możliwości takich jak pozycjonowanie organiczne SEO. W tym przypadku należy skupić się na odpowiednim zredagowaniu kart produktów. Kolejnym sposobem jest możliwość współpracy z popularnymi platformami sprzedażowymi typu Allegro albo Olx. W końcu popularnym sposobem są kampanie płatne zarówno w środowisku Google Ads jak i Facebook Ads.

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń na bezpłatną konsultację

Napisz do nas. Porozmawiamy
niezobowiązująco o Twoim projekcie.

Responsywna technologia

Obecnie średnio 59% ruchu internetowego generowanego jest z telefonów lub tabletów. Dlatego też wykonamy pracę tak, aby twój sklep internetowy był przystosowany do poprawnego wyświetlania na tych urządzeniach.

responsywna strona internetowa

Optymalizacja karty produktu

Karta produktu to serce sklepu internetowego. Dlatego też skupimy się aby była atrakcyjna graficznie dla klienta oraz skuteczna w pozycjonowaniu się w rankingu googla. Niebagatelne znaczenie ma dobór odpowiednich grafik, skutecznych słów oraz odpowiednia aranżancja.

Panel zarządzania sklepem

Za pomocą panelu administracyjnego będziesz mógł o każdej porze dnia i nocy zarządzać swoją sprzedażą, produktami i komunikacją z klientem. Panel jest prosty i intuicyjny a zarazem bardzo rozbudowany m.in. w analitykę sprzedaży.

Panel zarządzania strona internetowa

Ustawienie dostawy i płatności

Ustawimy z Tobą różne rodzaje metod dostawy tj. kurier, inpost, poczta polska i inne. Klienci sami będą mieli możliwość dokonania wyboru zgodnie z ceną usługi. Pokażemy Ci i zintegrujemy Twój sklep z systemami płatności tj. PayU, Przelewy24. To ważny  a zarazem newralgiczny ze względu bezpieczeństwa element sklepu internetowego.

Zobacz nasze realizacje

Nasze realizacje pozwolą Ci ocenić czy wykonane sklepy internetowe odpowiadają Twojemu gustowi, pozwolą sprawdzić czy zastosowane w nich rozwiązania spełniają oczekiwania!

Stacjonarnie jesteśmy w Nowym Sączu, Starym Sączu i okolicach. Online możemy współpracować z każdym. Mamy sprawdzone metody.

Każdy klient ma zapewnione

Doradztwo w zakresie wyboru domeny

Jaką nazwę wybrać? Jakie ona ma znaczenie? Gdzie ją wykupić? Jak o nią dbać?

Instalacja sklepu internetowego gotowego do sprzedaży

Przygotujemy dla Ciebie gotowy sklep, który zatowarujemy w Twoje produkty/usługi. Ustawimy wybrane przez Ciebie metody dostawy i płatności. Sklep gotowy będzie do działania.

Przeszkolenie z zarządzania sklepem internetowym

Pokażemy Ci cały proces zarządzania sklepem internetowym. Nauczysz się dodawać produkty, obsługiwać sprzedaż oraz stosować niezwykle skuteczne zabiegi marketingowe w ramach sklepu tj. upsell czy crossell. Zapraszamy również na kompleksowe szkolenie.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Przez okres 12 miesięcy gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z witryny internetowej. Będziemy dokonywać systematycznych aktualizacji serwisu. Możesz dzwonić i maliować, postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.