Kurs tworzenia stron www

Kurs tworzenia stron www pozwoli Ci samodzielnie tworzyć witryny w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb! Zlecenia tego typu są zwykle dość kosztowne, dlatego własnoręcznie wykonana strona to świetny sposób na oszczędność nie tylko pieniędzy, ale też czasy. W ten sposób można też przecież całkowicie dopasować witrynę do swojej wizji, bez konieczności wymieniania setek maili z programistą, grafikiem czy front-end developerem. Zdobycie tych umiejętności jest niezwykle praktyczne. Współcześnie można wykorzystać je na wiele sposób, nie tylko do celów własnych, ale też zawodowych!

Na oferowanym przez nas kursie tworzenia stron www poznasz podstawy obsługi niezbędnych programów oraz innych, przydatnych w tym procesie narzędzi. Nauczymy Cię programowania, a także wprowadzimy elementy projektowania graficznego. Dla najlepszego zrozumienia tego zagadnienia poruszymy również temat rynku e-commerce oraz marketingu internetowego. Na jednym kursie możesz zdobyć całą niezbędną, podstawową wiedzę! Zapewniamy przy tym wiele ćwiczeń praktycznych, które najpełniej pomagają zrozumieć cały proces oraz trwale przyswoić nowe informacje.

Kurs tworzenia stron internetowych

Kurs tworzenia stron internetowych trwa 80h, przy czym 32h przypada na teorię, a 48h na praktykę. Składa się na niego 13 spotkań trwających 6h (z wyjątkiem pierwszych oraz ostatnich, po 7h). Szkolenie kompleksowo obejmuje zagadnienie samodzielnego kodowania oraz projektowania witryn internetowych. Wśród poruszanych tematów znajdują się m.in.:

  • analiza rynku e-commerce,
  • programowanie w językach HTML i CSS,
  • grafika komputerowa,
  • korzystanie z platform WIX, WordPress, Woocommerce,
  • marketing internetowy.

Podczas kursu tworzenia stron internetowych można aktywnie zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności nie tylko na temat samego procesu powstawania witryn, ale też kontekstu ich działania oraz istnienia. Prowadzący chętnie odpowiadają na pytania, doprecyzowują niejasne kwestie i podpowiadają w jaki sposób można jeszcze samodzielnie dokształcić się poza kursem. Zajęcia są prowadzone w odpowiednim tempie, w pełni angażują uwagę oraz maksymalnie wykorzystują dany czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu?

Projektowanie stron internetowych kurs

Projektowanie stron internetowych kurs obejmuje nie tylko naukę programowania, ale też zajęcia związane z grafiką. Dzięki temu uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć estetyczną, przejrzystą oraz prostą w obsłudze witrynę. Uczymy podstaw projektowania graficznego, np. jak obrabiać zdjęcia czy jak dobierać fonty, kolory itp. Objaśniamy przy tym obsługę popularnego, darmowego programu GIMP. Przedstawiamy najnowsze trendy, a także skuteczne tricki na przejrzyste, atrakcyjne zorganizowanie strony.

Kurs projektowania stron internetowych zapewnia wiedzę nie tylko z zakresu tego, jak stworzyć witrynę, ale też jak przygotować publikowane na niej treści. Odpowiednia obróbka zdjęć oraz grafik jest niezwykle praktyczną umiejętnością. Atrakcyjne widoki przyciągają wzrok, budzą zaufanie, przywołują pozytywne skojarzenia, zachęcają do zakupu itp. Podpowiadamy również, w jaki sposób można pozyskać idealne fotografie czy grafiki, które z nich wybrać oraz do czego można je wykorzystać.

Tworzenie stron www kurs

Tworzenie stron www kurs to najszybszy i najwygodniejszy sposób na zdobycie nowych umiejętności oraz poszerzenie swoich kwalifikacji. Po jego ukończeniu można samodzielnie stworzyć idealną witrynę na własne potrzeby lub przyjąć pierwsze zlecenie jako młodszy front-end deweloper! Szkolenie gwarantuje bardzo szerokie podejście od tematu, dlatego uczestnicy zdobędą na nim solidne, przydatne podstawy oraz praktyczną wiedzę z wielu dziedzin. Prowadzący zapewniają przyjemną atmosferę, a także wsparcie w razie jakichkolwiek trudności. Jeśli chcesz najlepiej nauczyć się tworzenia stron www, kurs ten będzie idealnym wyborem! Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj miejsce!

Chcesz otrzymać ofertę na wykonanie twojej strony internetowej?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Czy ten post był dla Ciebie przydatny?

Kliknij, przyznając odpowiednią liczbę gwiazdek. Pamiętaj 5 gwiazdek wygrywa.

Średnia ocen 0 / 5. Liczba ocen 0

Bądź pierwszy!

As you found this post useful...

Follow us on social media!