Sklep internetowy szkolenie

Duża dawka wiedzy tj. 80h teorii i praktyki na szkoleniu ze sklepów internetowych.

Właśnie zakończyliśmy 1 cykl szkolenie online z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych.

Szkolenie prowadzone przez Adriana Wiśniewskiego obejmowało szerokie spektrum wiedzy, począwszy od html, css, poprzez grafikę komputerową do tworzenia witryn na platformie wix.com oraz przy pomocy wordpress i woocomerce. Na zakończenie mówiliśmy też o podstawowych technikach marketingu internetowego. Całość szkolenia realizowaliśmy zdalnie przy pomocy programu zoom. Czas trwania szkolenia obejmował aż 80 godzin. Szkoliliśmy przez 13 dni z przerwami na weekendy. Efektem szkolenia było zbudowania witryny, strony czy też sklepu internetowego przez każdego uczestnika. Szkolenie online – prowadziliśmy w formie warsztatowej dlatego uczestnicy na bieżąco ćwiczyli na swoich komputerach. Szlifowali swoje umiejętności w:

  • programowaniu,
  • umiejętności w posługiwaniu się platformą do tworzenia witryn – wix.com
  • oraz umiejętności w korzystaniu z darmowego oprogramowania wordpress.com.

W zakresie grafiki komputerowej pracowali pod okiem gościa – specjalisty – grafika komputerowego. Na zakończenie szkolenia pojawili się goście, właściciele sklepu Majru.com – naturalne kosmetyki. Przedsiębiorcy opowiedzieli jak zaczynali ze swoim biznesem, jakie napotkali problemy oraz podzielili się dobrymi praktykami w zakresie prowadzenia własnego sklepu internetowego.

sklep internetowy szkolenie

Szkolenie z zakresu tworzenia sklepu internetowego w formie online

Nową formą, ale jakże adekwatną do czasów jakie panują było uczenie kursantów przy pomocy platformy zoom. Kursanci mieli podstawowe przygotowanie w zakresie korzystania z tejże platformy. Poziom wiedzy informatycznej natomiast był zróżnicowany. Co do metody zdalnej to ma ona niewątpliwe swoje plus takie jak komfort własnego miejsca, oszczędność czasu i pieniędzy związana z dojazdem na szkolenie, praca jednego kursanta widoczna dla innych. Były także i minusy tj. brak fizycznego kontaktu przez to brak oddziaływania na bieżąco na grupę, problemy techniczne. Mimo wszystko uważam tą metodę za duży plus. Niejednokrotnie kursanci mogli nauczyć się dodatkowych zagadnień związanych z wykorzystaniem informatyki.

Jeżeli jesteście zainteresowani szkoleniem online z zakresu tworzenia sklepów internetowego zapraszam do kontaktu.

Czy ten post był dla Ciebie przydatny?

Kliknij, przyznając odpowiednią liczbę gwiazdek. Pamiętaj 5 gwiazdek wygrywa.

Średnia ocen 0 / 5. Liczba ocen 0

Bądź pierwszy!

As you found this post useful...

Follow us on social media!