Kurs WordPress – strony i sklepy internetowe

Pokażemy Ci jak nie mając wiedzy programistycznej krok po kroku zbudować własną stronę internetową. Następnym krokiem będzie budowa własnego sklepu internetowego.

Co to jest kurs WordPress?

Komu i do czego służy?

Kurs tworzenia stron internetowych to nic innego jak zdobycie umiejętności tworzenia własnego wizerunku w sieci. Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

  • zamierzają otworzyć własną działalności gospodarczą,
  • odpowiadają w firmie za marketing,
  • praktykują wolny zawód tj. fotograf, projektant oraz
  • są zainteresowane tworzeniem zawodowo stron internetowych.

Czy warto zrobić kurs WordPress?

Możesz jak każdą inną usługę zlecić do wykonania innej firmie. Jasne, masz kasę zlecasz i sprawa załatwiona. Natomiast nie myśl sobie, że nie będziesz zaangażowany w wykonanie strony internetowej.

Pierwszym czynnikiem jest oczywiście oszczędność. Pomyśl sobie, iż wykonanie strony internetowej to koszt (1 link wew) kilku tysięcy złotych, a może kilkunastu. Wszelkie zmiany, usprawnienia i modyfikacje to kolejne pieniądze. Dla małych, lokalnych firm czasami jest to spore obciążenie budżetu. Zainwestuj w wiedzę!

Kolejnym argumentem jest własna wizja strony. Pamiętaj to Twoja strona i ona powinna oddawać Twój charakter. To tak jak wnętrze domu. Sam je musisz umeblować i udekorować. Polegaj na sobie.

Ostatnim argumentem jest to, iż nie jest to kurs pudełkowy. Masz pełną interaktywność z prowadzącym. Prowadzący pracuje na aktualnych technologiach i masz również wsparcie po szkoleniu.

Jakie jest zatem najlepsze rozwiązanie?

Zrobienie kursu no nic innego jak inwestycja w siebie. Jeżeli zdobędziesz wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych to nie będziesz musiał zatrudniać webdevelopera – oszczędność, grafika komputerowego – oszczędność a nawet specjalistę od pozycjonowania stron. To inwestycja jednorazowa a korzystał będziesz już przez cały czas!

Jakie są korzyści po ukończeniu kursu WordPress - strony i sklepy internetowe?

Na kursie z budowania stron internetowych samemu zbudujesz własną stronę internetowa nie ponosząc tego tytułu żadnego wkładu finansowego. Może to być blog internetowy, strona internetowa wizytówka lub też strona firmowa. Podsumowują w ramach kursu nabędziesz wiedzę potrzebna do budowy strony jak i również sam praktycznie wykonasz własną stronę internetową.

Gdy nauczysz się tworzyć strony internetowe, modyfikować je, tworzyć grafikę oraz pozycjonować wtedy wskoczysz na wyższy poziom prowadzenia biznesu.

Przestaniesz czuć się niepewnie w technologii internetowej, a zaczniesz garściami czerpać z umiejętności tworzenia w sieci!

Zapytaj o szkolenie

Zadzwoń na bezpłatną konsultację

Napisz do nas. Porozmawiamy
niezobowiązująco o Twoich potrzebach.

Kompleksowy kurs projektowania stron

W ramach kursu poruszamy 3 główne zagadnienia tworząc z Ciebie kompletnego web developera: podstawowe zagadnienia nt. języków programowania, grafika komputerowa potrzebna do tworzenia i redagowania treści w internecie oraz systemy do budowania stron internetowych typu WordPress

Zdalny, interaktywny kurs

Kurs prowadzony jest w małych grupach od 5 do 8 osób. Prowadzony jest zdalnie poprzez komunikatory typu zoom, skype. Zaletą tego szkolenia jest indywidualne podejście do każdego kursanta w czasie rzeczywistym.

Szczegóły

80 godzin nauki
48 godzin praktyki
2h indywidualnego wsparcia po zakończeniu kursu
Zajęcia prowadzone w systemie porannym
Zajęcia prowadzone w systemie wieczornym

Certyfikat po zakończeniu szkolenia

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia i stworzenia własnej strony internetowej otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Opinie kursantów

Ostatnie kursy … czerwiec 2020 r. Relacja i opinie.

Adrian chciałam osobiście podziękować. Masz dar do przekazywania wiedzy i dużo cierpliwości. Mam nadzieje, że test wyszedł na koniec lepszy niż na początku. Dużo się nauczyłam poznałam wiele nowych rzeczy i programów. Pozdrawiam. Maria
Maria
Kursantka
Dobry Wieczór, mnie bardzo się podobał ten kurs, dowiedziałam się dużo rzeczy o dzięki temu kursowi odkryłam ze lubię to robić i zamierzam w tym kierunku dalej brnąć. Podziwiam za cierpliwość. Bardzo zrozumiale mówiłeś i wszystko doskonale rozumiałam, i z niczym nie miałam problemow, w ciekawy sposób tez, który zachęcał żeby bardziej się wgłębić w ten temat To taka opinia ode mnie 🙂
Agnieszka
Kursantka
Oplacilam sobie hosting i będę działać. Najpierw przygotuję sobie wszystkie zdjęcia w gimpie żeby były dobre rozmiary. Zygalam sobie te nagrania od Ciebie, mam tylko pytanko, W którym miejscu szukać ich u mnie na dysku Google bo trochę zapomniałam? Jak już będę robić stronkę to będę się z Tobą konsultować, żeby jak najlepiej ja wykonać. Dzięki wielkie za super fajne szkolenie, dużo fajnych rzeczy przekazałes z, których będę mogła korzystać.
Dorota
Kursantka

3 czynniki które powodują że nie znajdziesz takiego kursu na rynku

kurs wordpress zoom

Kurs jest interaktywny. Masz podczas zajęć kontakt z trenerem. Poza zajęciami masz możliwość komunikacji telefonicznej, mailowej.

Część kursu poświęcona grafice komputerowej prowadzona jest przez zawodowego grafika komputerowego, który na codzień pracuje dla agencji i firmy zajmującej się modą damską. 

kurs worpdress sklep

Na zakończenie kursu zapraszany jest zwykle gość specjalny. Są nimi przedsiębiorcy opisujący swoje biznesy lub webdeveloperzy, którzy na co dzień tworzą strony i sklepy interetowe.

Najczęściej zadawane pytania

Jak się zapisać na kurs tworzenia stron internetowych?

Wypełnij formularz wstępny zgłoszeniowy lub zadzwoń celem omówienia szczegółów. Ustalimy wtedy kiedy i o jakich porach odpowiada Ci szkolenie.

Czy muszę posiadać wykształcenie informatyczne?

Nie, absolutnie nie musisz mieć wykształcenia  informatycznego. Liczą się chęci i zaangażowanie. 

Kiedy rozpoczyna się kurs WordPress?

Kurs zaczyna się wtedy kiedy zbierze się grupa min. 5 osób, którzy mogą o tej samej porze się szkolić.

Jakie są wymagania techniczne do uczestnictwa w kursie?

Potrzebujesz sprawnego komputera, w końcu to kurs informatyczny i podstawowego łącza internetowego (min. 2Mb/s).

Ile trwa kurs WordPress?

Kurs zwykle odbywa się w systemie 13 spotkań po 6 godzin lekcyjnych. Ostatnie spotkania trwają po 7 godzin lekcyjnych.

Czy dostanę fakturę?

Tak, jeżeli występujesz jako podmiot gospodarczy wystawimy Ci fakturę.

Cena Kursu WordPress - tworzenie stron internetowych

1 600 zł

1 200 zł

W Małopolsce jest np. możliwość dofinansowania 85%.

Jeżeli mieszkasz w Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Tarnowie, Brzesku, Bochni, Krakowie, Nowym Targu, Zakopanem, Myślenicach lub innej miejscowości na terenie Małopolski uzyskasz 85% dofinansowania!

Wolisz zlecić pracę specjalistom?

Praca programisty to min. 40 zł za 1h

Praca grafika komputerowego to min. 30 zł za 1h

Praca specjalisty od SEO to min. 40 zł za 1h

Praca specjalisty od marketingu internetowego … niektórzy liczą sobie nawet 500 zł netto za 3h, ale znajdziesz i tańszych.

Ramowy program szkolenia

Zapoznanie z podstawami języka HTML5 oraz CSS3

Czyli jak w bezpłątny sposób tworzyć i obrabiać grafiki? Zapoznanie z darmowymi rozwiązaniami. Praca z edytorem grafiki rastrowej GIMP.

Nauka WordPress od instalacji na serwerze poprzez dobór motywów do zmian dokonanych przy zastosowaniu języka CSS. Omówimy też darmowy page bulider Elementor.

Bez marketingu nie ma ruchu na stronie internetowej. Omówimy jak tworzyć teksty przyjazne wyszukiwarkom googla oraz podstawowe systemy reklamowe.

Zapisz się na szkolenie

kurs wordpress trener

Napisz do nas. Daj nam znać co Cię interesuje. Może masz inne spojrzenie na ten kurs?